2015-11-03-Lakey

Keiki Bowl Heat Sheet

Jenny Keet Non-Profit, Special Events Leave a Comment

Heats for Lakey Peterson Leadbetter Classic
2014-12-20 7:37 AM PST 6.31 feet High Tide
2014-12-20 2:51 PM PST -0.82 feet Low Tide

Even Numbers North Area (Closest To Cliff), Odd Numbers South Area (other side of competition buoy and flag) More inside of point

Boys U14 4 Round One Heats 7:00 – 7:30
Heat 1 7:00-7:15 south
Red Travis Quittner Alternates:
White Derek True 1
Yellow Raymond Sayles 2
Blue Nick Hoffman 3
Green Palmer Rovelli 4
Orange Mason Drammer 5
Skin Chris Moon 6
Heat 2 7:00-7:15 North 7
Red Zane Booth
White Nate Irwin
Yellow Nate Cox
Blue Andrew Doyle
Green Nicholas Colaneri
Orange Zackary Harris
Skin Luke Spooner

Red Logan Carlson Heat 3 7:15-7:30 South
White Darin Takeda
Yellow Noah Harris
Blue Tanner Ressler
Green Brandon Schloetel
Orange Drew Worthy
Skin John Simon
Heat 4 7:15-7:30 North
Red Cayden Colasse
White Taylor Kleine
Yellow Konner Macgregor
Blue Dylan Nicodemus
Green Nathan Shore
Orange Owen Hanson
Skin Liam McCoy

Boys U12 6 Round 1 heats 7:30 – 8:15
Heat 5 7:30-745 South
Red Finn Reyes
White Emani Iverson
Yellow Blaize Cheverez
Blue Adam Pata
Green Austin Thompson
Orange Jack McGibben
Skin Patrick Holloway

Heat 6 7:30-7:45 North
Red Gavin Eason
White Reyn Clayton
Yellow Hayden Garfield
Blue Cayden /Quittner
Green Ty Jones
Orange Cayden Jakubowski
Skin Oliver Pick
Heat 7 7:45-8:00 South
Red Aryeh Keating
White Grayson Epstein
Yellow Levi Davis
Blue Keegan Pancratz
Green Quinn Jones
Orange Anshul Bajaj
Skin
Heat 8 7:45-8:00 North
Red Curtis Jacobs
White Kai Zukor
Yellow Tahven Modicette
Blue Zackary Woolfolk
Green Andrew Doyle
Orange Giovanni Sanders
Skin
Heat 9 8:00-8:15 South
Red Trevor Berry
White Tyler Chiarappa
Yellow Ethan Eassa
Blue Tyler Miller
Green Carson Studt
Orange Wyatt Pieretti
Skin

Heat 10 8:00-8:15 North
Red Hamilton Jacobs
White Tanner Vodraska
Yellow Marley Sapp
Blue Noah Johnson
Green Griffin Pieretti
Orange Luke Weschsler
Skin
Boys U10 6 Round l heats 8:15-9:00 1
Heat 11 8:15-8:30 South 2
3
Red Dash Hamilton 4
White Graham Chapman 5
Yellow Seth Bancroft 6
Blue Jakson Meskis 7
Green Hayden Thompson 8
Orange Jayna Mamsten
Skin
Heat 12 8:15-8:30 North
Red Jak Sietz
White Crue Ziskand
Yellow Jack Zoltan
Blue Jake Kuwata
Green Mac Sharp
Orange Ty Jones
Skin
Heat 13 8:30-8:45 South
Red Alden Klein
White Talan Vodraska
Yellow Jonas Meskis
Blue Griffin Garflield
Green Quinn Jones
Orange Kalden Charrette
Skin

Heat 14 8:30-8:45 North
Red Cassidy Ebbin
White Garrett Haller
Yellow Dylan D.J Heyman
Blue Quin Seider
Green Duke Sharp
Orange Jack McGibben
Skin

Heat 15 8:45-9:00 South
Red Ryan Satterberg
White Holden Way
Yellow Tanner Pancratz
Blue Titas Higgins
Green Otto Hoffman
Orange
Skin

Heat 16 8:45-9:00 North
Red Hawkins Pappas
White Shane Van Dyk
Yellow Caleb Faoro
Blue Logan Curry
Green Buck Stoll
Orange Drake Epstein
Skin
Girls U12, 4, 1/4 final heats 9:00-9:30
Heat 17 9:00-9:15 South
Red Nyah Mcgetrick
White Shella Morman
Yellow Rebecca Jamgochian
Blue Julie Haslem
Green Holland Gittisarn
Orange Kalli Falk
Skin

Heat 18 9:00-9:15 North
Red Zoey Ziskind
White Mimi Sanders
Yellow Nathalie Scharin
Blue Jayna Malmsten
Green Kelly Bowdie
Orange Makena Burke
Skin Isabella Valentine
Heat 19 9:15-9:30 South
Red Hayden Randolph
White Selma Bender
Yellow Madison Miller
Blue Kira Cope
Green Sequoia Chamlee
Orange Sophie Simon
Skin

Heat 20 9:15-9:30 North
Red Riley Malmsten
White Emmy Bender
Yellow Kate Miller
Blue Luna Lloyd
Green Jordan Bancroft
Orange Malia Haller
Skin Sophia Tyner

U14 Girls 4, 1/4 final heats 9:30-10:00
Heat 21 9:30-9:45 South
Red Emma Higgins
White Sophie Kuchan
Yellow Naomi Norman
Blue Molly Autio
Green Jordan Hartley
Orange Holland Gittisarn
Skin
Heat 22 9:30-9:45 North
Red Brooke Young
White Lauren Garnett
Yellow Grace Therrault
Blue London Gittisarn
Green Keala Starr
Orange Makena Burke
Skin

Heat 23 9:45-10:00 South
Red Devan Randolph
White Blythe Hastings
Yellow Betsey Lee
Blue Graesen Campbell
Green Ella Catalano-Dockins
Orange
Skin
Heat 24 9:45-10:00 North
Red Lily Spencer
White Maddie Malmsten
Yellow Maddison Tobin
Blue Luca Pieretti
Green Nyah Mcgetrick
Orange
Skin

U8 Paddle In 4, 1/4 Final Heats 10:00-10:30
Heat 25 10:00-10:15 South
Red Ella Randolph
White Giselle Roden
Yellow Ryler Heyman
Blue River Sea Andrew Huhn
Green Wyatt Holsted
Orange
Heat 26 10:00-10:15 North
Red Liam Herlihy
White Koa Modicette
Yellow Isabella Carreno
Blue Luella Pace
Green Flynn Van Auker
Orange

Red Madelyn Skaar Heat 27 10:15-10:30 South
White Jackson Roessler
Yellow Kai Terrapin Young
Blue Max Perry-Villa
Green Brooklyn Gittisarn
Orange

Red Jack Charrette Heat 28 10:15-10:30 North
White Kai Mault
Yellow Savannah Skaar
Blue Kevin McGibben
Green Georgia Diaz
Orange

Co-Ed U8 Push In Party 10:30-11:00

Red Kalla Randolph
White Aricin Marshall
Yellow Lolo McFadden
Blue Sofia Loyd
Green Beckett Mechtenberg
Orange Finne Jones

Red Hawk Modicette
White Talia Marshall
Yellow Josala Peneueta
Blue Georgia Diaz
Green Jesse Van Dyk
Orange Ryan Chapman

Red Milli Hamilton
White Hazel Richard
Yellow Z Davis
Blue Finn Jansen
Green Tyne Way
Orange Rome Gittisarn

Red Sage Malmsten
White Huxley Mcgetrick
Yellow Lulu Jansen
Blue Keegan Abing
Green Zoey Hagan
Orange Melina Seider

11:00-11:15 Expression Session
Red Lakey Peterson
White Kilian Garland
Yellow Conner Coffin
Blue Parker Coffin
Green Chris Keet
Orange

11:15am Round 2 Starts. All Main Event (ME) Heats Held In North Area Closest To Cliff (even numbers) all Repercharge (RE) heats in South Area (Odd)

2 U 14 Boys (RE) Semi Final Heats 11:15-11:45
Round 2 Ht 1 Boys U14 RE Semi #1 11:15-11:30
Red
White
Yellow
Blue
Green
orange

Red Round 2 Ht 3 Boys U14 RE Semi #2 11:30-11:45
White
Yellow
Blue
Green
Orange

2 U 14 Boys (ME) Semi Final Heats 11:15-11:45
Round 2 Ht 2 Boys U 14 ME Semi #1 11:15-11:30
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

Round 2 Ht 4 Boys U 14 ME Semi #2 11:30-11:45
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

3 U 12 Boys (RE) Quarter Final Heats 11:45-12:30
Round 2 heat 5 Boys U12 RE Quarter Final #1 11:45-12:00
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange
Round 2 heat 7 Boys U12 RE Quarter Final #2 12:00-12:15
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

Round 2 heat 9 Boys U12 RE Quarter Final #3 12:15-12:30

Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

3 U 12 Boys (ME) Quarter Final Heats 11:45-12:30
Round 2 heat 6 Boys U12 ME Quarter Final #1 11:45-12:00
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange
Round 2 heat 8 Boys U12 ME Quarter Final #2 12:00-12:15
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

Round 2 heat 10 Boys U12 ME Quarter Final #3 12:15-12:30

Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

3 U 10 Boys (RE) Quarter Final Heats 12:30-1:15
Round 2 Heat 11 U10 Boys (RE) Quarter Final #1 12:30-12:45

Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

Round 2 Heat 13 U10 Boys (RE) Quarter Final #2 12:45-1:00
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

Round 2 Heat 15 U10 Boys (RE) Quarter Final 32 12 1:00-1:15
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

3 U 10 Boys (ME) Quarter Final Heats 12:30-1:15 North
Round 2 Heat 12 U10 Boys (ME) Quarter Final #1 12:30-12:45

Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

Round 2 Heat 14 U10 Boys (ME) Quarter Final #2 12:45-1:00
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

Round 2 Heat 16 U10 Boys (ME) Quarter Final 32 12 1:00-1:15
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

2 U 12 Girls (RE) Semi Final Heats South 1:15-1:45
Round 2 Heat 17 U12 Girls (RE) Semi Final #1 1:15-1:30
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

Round 2 Heat 19 U12 Girls (RE) Semi Final #2 1:30-1:45
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

2 U 12 Girls (ME) Semi Final Heats North 1:15-1:45
Round 2 Heat 18 U12 Girls (ME) Semi Final #1 1:15-1:30
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

Round 2 Heat 20 U12 Girls (ME) Semi Final #2 1:30-1:45
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

2 U 14 Girls (RE) Semi Final Heats South 1:45-2:15
Round 2 Heat 21 U14 Girls (RE) Semi Final #1 1:45-2:00
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

Round 2 Heat 23 U14 Girls (RE) Semi Final #2 2:00-2:15
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

2 U 14 Girls (ME) Semi Final Heats North 1:45-2:15
Round 2 Heat 22 U14 Girls (ME) Semi Final #1 1:45-2:00
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

Round 2 Heat 24 U14 Girls (ME) Semi Final #2 2:00-2:15
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

2 U 8 Paddle In (RE) Semi Final Heats South 2:15-2:45
Round 2 Heat 25 U8 Paddle In (RE) Semi Final #1 2:15-2:30
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

Round 2 Heat 27 U8 Paddle In (RE) Semi Final #2 2:30-2:45
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

2 U 8 Paddle In (ME) Semi Final Heats North 2:15-2:45
Round 2 Heat 26 U8 Paddle In (ME) Semi Final #1 2:15-2:30
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

Round 2 Heat 28 U8 Paddle In (ME) Semi Final #2 2:30-2:45
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

Rd. 3 Starts 2:45
Round 3 Heat 1 Boys U12 (RE ) Repercharge 2:45-3:00
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

Round 3 Heat 2 Boys U12 (ME) Repercharge 2:45-3:00
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

Round 3 Heat 3 Boys U10 (RE) Repercharge 3:00-3:15
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

Round 3 Heat 4 Boys U10 (ME) Repercharge 3:00-3:15
Red
White
Yellow
Blue
Green
Orange

Finals Start 3:15

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *